Zaznacz stronę

o mnie

Chciałabym abyśmy przestali postrzegać samych siebie w pracy jako mało znaczące elementy
i docenili samych siebie.
To my jesteśmy najcenniejszą częścią firm.

CzeŚĆ, jestem Mira.

20 lat pracowałam w korporacji i udało mi się nie zwariować, choć przyznaję, były chwile zwątpienia. Mam buntowniczą naturę i wierzę, że warto mieć swoje zdanie, robić rzeczy po swojemu, myśleć samodzielnie. Lubię być aktywna, lubię pracować. Nie lubię natomiast być zarobiona. Jestem coachem – absolwentką szkoły coachów i trenerów Trop. Magisterkę napisałam na wydziale prawa i administracji, nie obroniłam niestety dyplomu na muzykologii UW, ponieważ uwikłałam się w robienie kariery w branży IT.

Jestem autorem programu „Praca Szyta na Miarę” oraz „Red Lipstic Power”. Chciałabym, abyśmy przestali postrzegać samych siebie w pracy jako mało znaczące elementy i umieli się docenić. To my jesteśmy najcenniejszą częścią firm. Nasze zaangażowanie, zapał, energia, pomysłowość, wiedza
i doświadczenie dają firmom możliwość osiągania kolejnych fantastycznych wyników.

Sama byłam pracownikiem korporacji i wiem z jakimi absurdami spotykamy się na co dzień. Wiem jak to jest zapomnieć zjeść coś przez 9 godzin, ponieważ ciągle było coś bardzo ważnego do zrobienia. Ile razy człowiek złapał się na tym,  że robi coś za kogoś ponieważ naiwnie uznał, że jak sam wreszcie tego nie zrobi, to firma się zawali.

Słyszałam, że kolejny kwartał jest tym najważniejszym dla firmy i musimy zakasać rękawy i nie ma mowy, aby nie zrobić założonych celów. Wiele razy zmieniałam swoje prywatne plany, bo przecież trzeba skończyć pilny projekt. Nieważne, że miałam np. umówioną wizytę u lekarza – to przecież da się przełożyć. Spotkanie z rodziną, znajomymi – oj przepraszam, zmiana planów, muszę zrobić coś bardzo ważnego. A przecież nie ratowałam życia, nie przeprowadzałam operacji na otwartym sercu. Po latach, nawet nie pamiętam tych pilnych spraw.

Znam też inny wymiar pracy, W którym mówisz, że masz odmienne zdanie, na co szef mówi – „nie zgadzam się z Tobą” – ale daję ci szansę zrobienia tak jak chcesz.
Wiem jak umacnia to poczucie wartości i sprawczości.

Znam uczucie, kiedy prosisz o dofinansowanie twojego rozwoju osobistego, bo właśnie znalazłaś studia podyplomowe, które wpisują się w Twoją osobistą ścieżkę kariery i dostajesz bez problemu zgodę pracodawcy. Wychodzisz z pokoju prezesa
i mówisz sama do siebie – kobieto, no i po co się bałaś, jakbyś nie zapytała, nie poprosiła, to byś nic nie dostała.
Wiem jak to jest, kiedy masz pomysł i zostaje on zaakceptowany i wdrożony. Wyrastają wtedy skrzydła, bo widzisz sens w tym, co robisz. Wiem również jak to jest, kiedy nikt nie pyta Cię o zdanie
i zmienia twoją ścieżkę kariery uważając, że jest to wymarzony przez ciebie kierunek. Wiem, jak smakuje brak sprawczości i możliwości wypowiedzenia się,
To duży dyskomfort.

Tak więc byłam „korpoludkiem”, który zbudował sobie alternatywną karierę, ponieważ zależało mu
na dobrym i wartościowym życiu.

Cieszę się, że ją znalazłam, że robię to co robię czyli pracuję z Wami jako coach. Widzę sens tego co robię i uwielbiam swoich klientów.

Jeżeli doczytałeś do tego momentu, to może pójdziesz krok dalej i skontaktujesz się ze mną. Darmowa konsultacja nic nie kosztuje,
a porozmawiać zawsze warto.
 

opinie moich klientów

Prawdziwi ludzie. prawdziwe zmiany.

 

Mira jest bardzo wnikliwym słuchaczem. Analizuje odpowiednio i naprowadza na właściwy tok myślenia. Jej duże doświadczenie własne w pracy klientami jest bardzo cennym elementem w rozmowie. Dzięki spotkaniom z Mirą, na wiele aspektów mojej pracy udało mi się spojrzeć z zupełnie innej perspektywy, przez co uniknęłam wielu, tych samych błędów. Stanowczo polecam współpracę z tym coachem.

Julita

Allegro

Zdecydowałam się na coaching z Mirą, gdyż poczułam się zagubiona. Pewnego dnia po prostu uświadomiłam sobie, że tak naprawdę nie wiem czego chce i czuje się z tym źle. Teraz wiem, ze była to dobra decyzja. Coaching z Mira zmienił sposób mojego myślenia. Mira potrafiła zadawać właściwe pytania, co pozwoliło mi spojrzeć na wiele rzeczy z innej perspektywy. Stałam się bardziej świadoma samej siebie, swoich uczuć i potrzeb. Nauczyłam się ustalać priorytety dotyczące prywatnego życia, bo z tym miałam największe problemy. Poczułam, że moje życie nabiera właściwego kierunku, gdyż ja sama jestem świadoma czego tak naprawdę chcę i potrzebuję. Zdecydowanie polecam Mirę jako coacha. Jest to osoba profesjonalna, godna zaufania, potrafi słuchać i motywować do dalszego rozwoju i pracy nad sobą.

Marta

Vitol Rotterdam

Mira jest dobrym rozmówcą, dokładnie słucha tego co się do niej mówi, analizuje i zadaje właściwe pytania. Te pytania często pozwalają ustalić czy jest się w tym miejscu, w którym chce się być, czy niekoniecznie i może już czas na zmiany. Jest szczera w swoich opiniach, jednocześnie zawsze podkreśla, że ostateczna decyzja należy do nas samych. Pomaga znaleźć w sobie odwagę do tego, żeby zmienić dotychczasowy sposób myślenia tak w sprawach zawodowych jak i prywatnych. Mira jest konkretna, empatyczna i ma poczucie humoru, szczerze polecam współpracę z Nią, warto!

Renata