Zaznacz stronę

program

praca szyta na miarę

75% pracowników czuje się mało zaangażowanych w to co robi. Większość z nas wierzy że jest mistrzem wielozadaniowości.

Masz wiedzę, doświadczenie i chcesz czuć się dobrze w swojej pracy

Program Praca Szyta na Miarę skierowany jest do osób, które jadą na oparach energii, przestały widzieć sens w tym co robią, straciły motywację i czują, że praca zabiera im za dużo czasu z życia prywatnego, ma zły wpływ na relacje z bliskimi oraz zdrowie.

Jest dla tych, którzy doceniają to co osiągnęli w życiu zawodowym ale obserwują narastające zmęczenie wynikające z ciągłego stresu i gonienia za celami firmowymi, które w każdym kwartale są właśnie tymi najważniejszymi. Mają wiedzę i doświadczenie zawodowe, które chcą wykorzystać w sposób najlepszy dla Nich samach, praca ma dawać im zadowolenie, chcą ją lubić. Czują, że mają w sobie potencjał i chcą go wykorzystać. Ważne jest dla nich posiadanie wpływu na to co i jak robią. Nie chcą czekać z wypiekami na twarzy na emeryturę. Dają sobie prawo dopasowania pracy do siebie.

75% pracowników czuje się mało zaangażowanych w to co robi. Większość z nas wierzy, że jest mistrzem wielozadaniowości. Pracuje według zasady „więcej”, „szybciej”, na „wczoraj”. Po paru latach powstają deficyty w postaci spadającej motywacji, koncentracji, praca jest w naszej głowie 24h na dobę. Po kilkunastu latach pojawia się w myśl, że coś poszło nie tak jeżeli jedyną radość jaką mam z pracy to pensja na koncie.

Program Praca Szyta na Miarę motywuje do spojrzenia na swoje działania jako zaspokojenie 4 podstawowych potrzeb:

 1. Potrzeby równowagi fizycznej
 2. Potrzeby bezpieczeństwa ( emocjonalnego)
 3. Potrzeby samorealizacji (umysłowej)
 4. Potrzeby znaczenia (duchowa)

Program Praca Szyta na Miarę składa się z IV modułów realizowanych w indywidualnym tempie:

 • Moduł I – Kokon: Gdzie jesteś w czym tkwisz teraz?

 • Moduł II – GPS: Zaczynasz z wizją końca?

 • Moduł III – Mapa: Jak chcesz tak dotrzeć?

 • Moduł IV – Hamulec: Co może cię powstrzymać?

 • Moduł V – Drive: Po prostu zrób to.

Realizując poszczególne moduły i zawarte w nich sekcje tematyczne osoby pracujące ze mną otrzymują:

 • Zmianę jakości pracy
 • Odzyskują motywację i energię do działania
 • Dostrzegają możliwości jakie tkwią w nich
 • Angażują się w projekty, które dają im satysfakcję
 • Pracują szybciej i „zwinniej”
 • Pracują mniej i nie mają wyrzutów sumienia z tym związanych
 • Pracują, bo chcą a nie muszą
 • Zmiana ich motywuje a nie paraliżuje
 • Są blisko swojego JA

Logistyka: Każdy proces rozpoczyna się Gratifową Konsultacją( 45 minut) na której poznajesz mnie i podczas 20 minutowej sesji coachingowej masz możliwość zobaczenia jak pracuję i jak może wyglądać nawsza współraca. Jeżeli zdecydujesz się pracować ze mną wpólnie określamy czas spotkań oraz czy spotykamy się na żywo czy on line

Dostępne pakiety:

 • Pakiet   5 spotkań 1,5 h( 90 minut)                 1150 pl
 • Pakiet  9 spotkań  1,5 h (90 minutowych)      2070 pl

Przemyśl sprawę i umów się na darmową konsultację – kliknij guzik poniżej.

opinie moich klientów

Prawdziwi ludzie. prawdziwe zmiany.

 

Mira jest bardzo wnikliwym słuchaczem. Analizuje odpowiednio i naprowadza na właściwy tok myślenia. Jej duże doświadczenie własne w pracy klientami jest bardzo cennym elementem w rozmowie. Dzięki spotkaniom z Mirą, na wiele aspektów mojej pracy udało mi się spojrzeć z zupełnie innej perspektywy, przez co uniknęłam wielu, tych samych błędów. Stanowczo polecam współpracę z tym coachem.

Julita

Allegro

Zdecydowałam się na coaching z Mirą, gdyż poczułam się zagubiona. Pewnego dnia po prostu uświadomiłam sobie, że tak naprawdę nie wiem czego chce i czuje się z tym źle. Teraz wiem, ze była to dobra decyzja. Coaching z Mira zmienił sposób mojego myślenia. Mira potrafiła zadawać właściwe pytania, co pozwoliło mi spojrzeć na wiele rzeczy z innej perspektywy. Stałam się bardziej świadoma samej siebie, swoich uczuć i potrzeb. Nauczyłam się ustalać priorytety dotyczące prywatnego życia, bo z tym miałam największe problemy. Poczułam, że moje życie nabiera właściwego kierunku, gdyż ja sama jestem świadoma czego tak naprawdę chcę i potrzebuję. Zdecydowanie polecam Mirę jako coacha. Jest to osoba profesjonalna, godna zaufania, potrafi słuchać i motywować do dalszego rozwoju i pracy nad sobą.

Marta

Vitol Rotterdam

Mira jest dobrym rozmówcą, dokładnie słucha tego co się do niej mówi, analizuje i zadaje właściwe pytania. Te pytania często pozwalają ustalić czy jest się w tym miejscu, w którym chce się być, czy niekoniecznie i może już czas na zmiany. Jest szczera w swoich opiniach, jednocześnie zawsze podkreśla, że ostateczna decyzja należy do nas samych. Pomaga znaleźć w sobie odwagę do tego, żeby zmienić dotychczasowy sposób myślenia tak w sprawach zawodowych jak i prywatnych. Mira jest konkretna, empatyczna i ma poczucie humoru, szczerze polecam współpracę z Nią, warto!

Renata