Zaznacz stronę

program

red lipstick power

Program Red Lipstick Power skierowany do kobiet, które chcą zmiany w swoim życiu ale boją się zrobić pierwszy krok.

Każda z nas ma swoje aspiracje, marzenia, pasje.

Niektóre chcą być szefowymi wielkich firm a niektóre chcą rzucić wszystko i zacząć szyć na maszynie, otworzyć swój mały business i prowadzić sprzedawać on-line.

Każda z nas ma wewnętrzne poczucie, że coś może zrobić, coś innego niż to co dotychczas ale strach zaciska żołądek, w głowie pojawia się gonitwa myśli, że jednak nie może, że nie warto, że nie teraz. Same dla siebie jesteśmy często bardzo ostrymi krytykami, stawiamy sobie wysoko poprzeczkę i nie dajmy sobie prawa podjęcia ryzyka. W każdej z nas drzemie jednak potężna siła , na którą warto się otworzyć, zaufać jej i podjąć ryzyko podążania za nią.

Jeśli:

  • masz w głowie szaloną myśl o zmianie – nie ważne czy chcesz aplikować na stanowisko prezesa firmy czy pójść na kurs kaligrafii
  • analizujesz wszystko setki razy, słuchasz wszystkich doradców dookoła poza jednym najważniejszym – Samą sobą.
  • masz potrzebę samorealizacji ale ograniczają cię „maski- role”, które przybierasz od lat
  • wyjście poza to, co znane powoduje ścisk w żołądku i bezsenność
  • wkurzasz się sama na siebie, że nie dajesz sobie szansy, nie próbujesz i ciągle powielasz znane schematy

Red Lipstick Power jest programem:

  • gdzie dostaniesz narzędzia, które pozwolą Ci określić swoje „Co”
  • zaplanujesz drogę jak to osiągnąć
  • odpowiesz sobie na pytanie: „Co jeśli tego nie zrobię?”

Praca w programie RLP ma formę indywidualnych spotkań coachingowych on line (Google Meet, Zoom,Skype) lub F2F

Przemyśl sprawę i umów się na darmową konsultację – kliknij guzik poniżej.

opinie moich klientów

Prawdziwi ludzie. prawdziwe zmiany.

 

Mira jest bardzo wnikliwym słuchaczem. Analizuje odpowiednio i naprowadza na właściwy tok myślenia. Jej duże doświadczenie własne w pracy klientami jest bardzo cennym elementem w rozmowie. Dzięki spotkaniom z Mirą, na wiele aspektów mojej pracy udało mi się spojrzeć z zupełnie innej perspektywy, przez co uniknęłam wielu, tych samych błędów. Stanowczo polecam współpracę z tym coachem.

Julita

Allegro

Zdecydowałam się na coaching z Mirą, gdyż poczułam się zagubiona. Pewnego dnia po prostu uświadomiłam sobie, że tak naprawdę nie wiem czego chce i czuje się z tym źle. Teraz wiem, ze była to dobra decyzja. Coaching z Mira zmienił sposób mojego myślenia. Mira potrafiła zadawać właściwe pytania, co pozwoliło mi spojrzeć na wiele rzeczy z innej perspektywy. Stałam się bardziej świadoma samej siebie, swoich uczuć i potrzeb. Nauczyłam się ustalać priorytety dotyczące prywatnego życia, bo z tym miałam największe problemy. Poczułam, że moje życie nabiera właściwego kierunku, gdyż ja sama jestem świadoma czego tak naprawdę chcę i potrzebuję. Zdecydowanie polecam Mirę jako coacha. Jest to osoba profesjonalna, godna zaufania, potrafi słuchać i motywować do dalszego rozwoju i pracy nad sobą.

Marta

Vitol Rotterdam

Mira jest dobrym rozmówcą, dokładnie słucha tego co się do niej mówi, analizuje i zadaje właściwe pytania. Te pytania często pozwalają ustalić czy jest się w tym miejscu, w którym chce się być, czy niekoniecznie i może już czas na zmiany. Jest szczera w swoich opiniach, jednocześnie zawsze podkreśla, że ostateczna decyzja należy do nas samych. Pomaga znaleźć w sobie odwagę do tego, żeby zmienić dotychczasowy sposób myślenia tak w sprawach zawodowych jak i prywatnych. Mira jest konkretna, empatyczna i ma poczucie humoru, szczerze polecam współpracę z Nią, warto!

Renata