o mnie

Chciałabym abyśmy przestali postrzegać samych siebie w pracy jako mało znaczące elementy i docenili samych siebie. To my jesteśmy najcenniejszą częścią firm.

Cześć jestem Mira.

Od 20 lat pracuję w korporacji i udało mi się nie zwariować, choć przyznaję są chwile zwątpienia. Mam buntowniczą naturę i wierzę, że warto mieć swoje zdanie, robić rzeczy po swojemu, myśleć samodzielnie. Lubię być aktywna, lubię pracować. Nie lubię natomiast być zarobiona. Jestem coachem – absolwentką szkoły coachów i trenerów Trop, magisterkę napisałam na wydziale prawa i administracji, nie obroniłam niestety dyplomu na muzykologii UW ponieważ uwikłałam się w robienie kariery w branży IT.

Jestem autorem programu Praca Szyta na Miarę oraz Red Lipstic Power.
Chciałabym abyśmy przestali postrzegać samych siebie w pracy jako mało znaczące elementy i docenili samych siebie. To my jesteśmy najcenniejszą częścią firm. Nasze zaangażowanie, zapał, energia, pomysłowość, wiedza i doświadczenie dają korporacjom – firmom możliwość osiągania kolejnych fantastycznych wyników.

Sama jestem pracownikiem korporacji i wiem z jakimi absurdami spotykamy się na co dzień. Wiem jak to jest zapomnieć zjeść coś przez 9 godzin, ponieważ ciągle było coś bardzo ważnego do zrobienia. Ile razy człowiek złapał się na tym , że robi coś za kogoś ponieważ naiwnie uznał, że jak sam wreszcie nie zrobi tego to firma się zawali.

Słyszałam, że kolejny kwartał jest tym najważniejszym dla firmy i musimy zakasać rękawy i nie mam mowy aby nie zrobić założonych celów. Wiele razy zmieniałam swoje prywatne plany, bo przecież trzeba dowieść projekt. Nieważne, że miałam np. umówioną wizytę u lekarza – to przecież da się przełożyć. Spotkanie z rodziną, znajomymi – oj przepraszam, zmiana planów, muszę zrobić coś bardzo ważnego. A przecież nie ratowałam życia, nie przeprowadzałam operacji na otwartym sercu. Po latach, nawet nie kojarzę tych pilnych spraw.

Znam też inny wymiar pracy, gdzie mówisz że masz odmienne zdanie i szef mówi „nie zgadzam się z Tobą”, ale daję ci szansę zrobienia tak jak chcesz. Wiem jak umacnia to poczucie wartości i sprawczości.

Znam uczucie, kiedy prosisz o dofinansowanie twojego rozwoju osobistego, bo właśnie znalazłaś studia podyplomowe, które wpisują się w Twoją osobistą ścieżkę kariery i dostajesz bez problemu zgodę pracodawcy. Wychodzisz z pokoju prezesa i mówisz sama do siebie – kobieto, no i po co się bałaś jakbyś nie zapytała i nie poprosiła to byś nic nie dostała.
Wiem jak to jest, kiedy masz pomysł i zostaje on zaakceptowany i wdrożony. Wyrastają wtedy skrzydła, bo widzisz sens w tym, co robisz. Wiem również jak to jest, kiedy nikt nie pyta Cię o zdanie i zmienia twoją ścieżkę kariery uważa, że jest to wymarzony przez ciebie kierunek. Wiem, jak smakuje brak sprawczości i możliwości wypowiedzenia się, To duży dyskomfort.

 

Tak wiec jestem korpoludkiem, który zbudował Sobie alternatywną karierę, ponieważ zależało mu na dobrym i wartościowym życiu.

Cieszę się, że ją znalazłam, że robię to co robię czyli pracuję z Wami jako coach. Widzę sens tego co robię i uwielbiam swoich klientów. Jeżeli doczytałeś do tego momentu, to może pójdziesz krok dalej i skontaktujesz się ze mną. Darmowa konsultacja nic nie kosztuje a porozmawiać zawsze warto.  

opinie moich klientów

Prawdziwi ludzie. prawdziwe zmiany.

 

Mira jest bardzo wnikliwym słuchaczem. Analizuje odpowiednio i naprowadza na właściwy tok myślenia. Jej duże doświadczenie własne w pracy klientami jest bardzo cennym elementem w rozmowie. Dzięki spotkaniom z Mirą, na wiele aspektów mojej pracy udało mi się spojrzeć z zupełnie innej perspektywy, przez co uniknęłam wielu, tych samych błędów. Stanowczo polecam współpracę z tym coachem.

Julita

Allegro

Zdecydowałam się na coaching z Mirą, gdyż poczułam się zagubiona. Pewnego dnia po prostu uświadomiłam sobie, że tak naprawdę nie wiem czego chce i czuje się z tym źle. Teraz wiem, ze była to dobra decyzja. Coaching z Mira zmienił sposób mojego myślenia. Mira potrafiła zadawać właściwe pytania, co pozwoliło mi spojrzeć na wiele rzeczy z innej perspektywy. Stałam się bardziej świadoma samej siebie, swoich uczuć i potrzeb. Nauczyłam się ustalać priorytety dotyczące prywatnego życia, bo z tym miałam największe problemy. Poczułam, że moje życie nabiera właściwego kierunku, gdyż ja sama jestem świadoma czego tak naprawdę chcę i potrzebuję. Zdecydowanie polecam Mirę jako coacha. Jest to osoba profesjonalna, godna zaufania, potrafi słuchać i motywować do dalszego rozwoju i pracy nad sobą.

Marta

Vitol Rotterdam

Mira jest dobrym rozmówcą, dokładnie słucha tego co się do niej mówi, analizuje i zadaje właściwe pytania. Te pytania często pozwalają ustalić czy jest się w tym miejscu, w którym chce się być, czy niekoniecznie i może już czas na zmiany. Jest szczera w swoich opiniach, jednocześnie zawsze podkreśla, że ostateczna decyzja należy do nas samych. Pomaga znaleźć w sobie odwagę do tego, żeby zmienić dotychczasowy sposób myślenia tak w sprawach zawodowych jak i prywatnych. Mira jest konkretna, empatyczna i ma poczucie humoru, szczerze polecam współpracę z Nią, warto!

Renata