Zaznacz stronę

program

Pivot

To co robisz zaczyna cię nudzić i od jakiegoś czasu masz ochotę zainwestować czas i energie w robienie czegoś nowego ale  nie wiesz co dokładnie miałoby to być.

Każdy z nas ma swoje aspiracje, marzenia, pasje.

Niektórzy chcą być szefowymi wielkich firm a inni chcą rzucić wszystko i zacząć robić na drutach , otworzyć swój mały business i prowadzić sprzedawać on-line.

Każdy z nas ma wewnętrzne poczucie, że coś może zrobić, coś innego niż to co dotychczas ale strach zaciska żołądek, w głowie pojawia się gonitwa myśli, że jednak nie może, że nie warto, że nie teraz. Sami dla siebie jesteśmy bardzo ostrymi krytykami, ustawiamy wysoko poprzeczkę i słuchamy doradców, którzy(jak sami mówioą)tak z dobrego serca radzą nie podejmować ryzyka bo wszędzie jest tak samo i wszyscy  zaciskamy zęby i „odwalamy „swoje bo przecież świata nie zmienisz.

Jeśli:

  • masz w głowie szaloną myśl o zmianie – nie ważne czy chcesz aplikować na stanowisko prezesa firmy czy pójść na kurs kaligrafii
  • analizujesz wszystko setki razy, słuchasz wszystkich doradców dookoła poza jednym najważniejszym – Samą sobą.
  • masz potrzebę samorealizacji ale ograniczają cię „maski- role”, które przybierasz od lat
  • wyjście poza to, co znane powoduje ścisk w żołądku i bezsenność
  • wkurzasz się na siebie, że nie dajesz sobie szansy, nie próbujesz i ciągle powielasz znane schematy

Może warto zrobić Pivot

Pivot oznacza widoczną, dużą zmiana . Zmianę przemyślana, opierającą się na analizie posiadanych zasobów, oraz określeniu nowych , potrzebnych do wdrożenia zmiany kompetencji
Pivot może być
Rewolucją – zmianą o 360 stopni ścieżki zawodowej- inna branża, praca nie związana z dotychczasową
Grubą kreską– pozostajesz w branży/firmie, ale zmieniasz diametralnie zakres obowiązków , to co robisz i tym samym stajesz się Nową Akcją na rynku pracy

 

Jest duże prawdopodobieństwo, że jest to ten czas aby powiedzieć sobie samemu. że  było fajnie , było super ale muszę zmienić to co robię bo się uduszę. Gdzie jest powiedziane, że całe życie trzeba pracować w jednym zawodzie?

Pracuję w pakietach:
Pakiety 5 sesji coachingowych -1150 pl
Pakiet 9 sesji coachingowych – 2070 pl
Każdy proces rozpoczyna się Gratisową  Konsultacją podczas której omawiam szerzej program, poznaję twoje potrzeby a Ty masz  możliwość doświadczyć 20 minutowej sesji coachingowej i zobaczyć o co w tym coachingu i Pivocie  chodzi. Konsultacja gratisowa trwa 60 minut . Link do zapisu na gratisową konsultację znajdziesz na stronie (oferta)
Sesja coachingowa trwa 1,5 h( 90 minut) . Po wykupieniu pakietu , kontaktuje się z tobą  i wspólnie ustalamy dogodny dla nas termin i formę spotkań na żywo lub on- line.

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej , skontaktuj się ze mną – kliknij guzik poniżej.

opinie moich klientów

Prawdziwi ludzie. prawdziwe zmiany.

 

Mira jest bardzo wnikliwym słuchaczem. Analizuje odpowiednio i naprowadza na właściwy tok myślenia. Jej duże doświadczenie własne w pracy klientami jest bardzo cennym elementem w rozmowie. Dzięki spotkaniom z Mirą, na wiele aspektów mojej pracy udało mi się spojrzeć z zupełnie innej perspektywy, przez co uniknęłam wielu, tych samych błędów. Stanowczo polecam współpracę z tym coachem.

Julita

Allegro

Zdecydowałam się na coaching z Mirą, gdyż poczułam się zagubiona. Pewnego dnia po prostu uświadomiłam sobie, że tak naprawdę nie wiem czego chce i czuje się z tym źle. Teraz wiem, ze była to dobra decyzja. Coaching z Mira zmienił sposób mojego myślenia. Mira potrafiła zadawać właściwe pytania, co pozwoliło mi spojrzeć na wiele rzeczy z innej perspektywy. Stałam się bardziej świadoma samej siebie, swoich uczuć i potrzeb. Nauczyłam się ustalać priorytety dotyczące prywatnego życia, bo z tym miałam największe problemy. Poczułam, że moje życie nabiera właściwego kierunku, gdyż ja sama jestem świadoma czego tak naprawdę chcę i potrzebuję. Zdecydowanie polecam Mirę jako coacha. Jest to osoba profesjonalna, godna zaufania, potrafi słuchać i motywować do dalszego rozwoju i pracy nad sobą.

Marta

Vitol Rotterdam

Mira jest dobrym rozmówcą, dokładnie słucha tego co się do niej mówi, analizuje i zadaje właściwe pytania. Te pytania często pozwalają ustalić czy jest się w tym miejscu, w którym chce się być, czy niekoniecznie i może już czas na zmiany. Jest szczera w swoich opiniach, jednocześnie zawsze podkreśla, że ostateczna decyzja należy do nas samych. Pomaga znaleźć w sobie odwagę do tego, żeby zmienić dotychczasowy sposób myślenia tak w sprawach zawodowych jak i prywatnych. Mira jest konkretna, empatyczna i ma poczucie humoru, szczerze polecam współpracę z Nią, warto!

Renata